دعوت از حجت الاسلام علوی وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی به مناظره در یک برنامه زنده تلویزیونی – اسماعیل بخشی

Uncategorized کارگری

جناب آقای علوی در ۲۵ روزی که ناعادلانه در بازداشت وزارت اطلاعات بودم مصائب و رنج هایی بر من تحمیل شد که هنوز از شر آنها خلاص نشده ام و برای رهایی از آنها به داروهای اعصاب و روان پناه آورده ام. اما در این مدت دو پرسش اساسی مثل خوره مغزم را درگیر خود کرده است که پاسخ دهنده اصلی آنها فقط شخص شما می باشد و این حق بنده و ملت شریف ایران است که پاسخ این پرسش‌ها را بدانم.
اول اینکه در روزهای اول بدون دلیل یا هیچ حرفی تا سرحد مرگ مرا شکنجه و زیر مشت و لگد گرفتند که تا ۷۲ ساعت در سلول از جای من نمی‌توانستم تکان بخورم و آنقدر زده بودند که حتی از تاب درد خوابیدن هم برایم زجر آور بود و امروز پس از گذشت تقریبا دو ماه از آن روز سخت در دنده های شکسته ام، کلیه ها، گوش چپم و بیضه هایم احساس درد می کنم. جالب اینکه شکنجه‌گران خود را سرباز گمنام امام زمان می نامیدند اما به بنده و خانم قلیان انواع اقسام فحش های رکیک جنسی می دادند و ایشان را هم کتک می‌زدند اما از شکنجه جسمی بدتر شکنجه‌های روانی بود. نمی دانم چه بر سرم آوردند که مثل موش آب کشیده شده بودم و هنوز دستهایم می لرزد. منی که زمین زیر پایم می لرزید تحقیر شدم و به شخصیت دیگری بدل شده بودم. و هنوز با وجود قرص های اعصاب و روان گاهی دچار حمله های شدید عصبی و روحی و روانی می‌شوم.
اکنون از جنابعالی به عنوان وزیر اطلاعات و کسی که خودش یک روحانی مذهبی است، این پرسش را دارم از نظر اخلاقی، حقوق بشری و بخصوص دین اسلام حکم شکنجه یک بازداشتی چیست؟ آیا رواست اگر به چه میزان؟
مسئله دوم که برای من و خانواده ام بسیار بسیار مهمتر از شکنجه های جسمی و روحی است بحث شنود مکالمات تلفنی بنده و خانواده‌ام توسط دستگاه اطلاعاتی شما است. بازجویم می گفت ما از همه چیز تو خبر داریم حتی می‌دانیم همسرت چند بار به خاطر مبارزات با تو دعوا کرده، گفتم از کجا می‌دانید گفت مدتهاست تماس‌های تو شنود می شده که باعث عصبانیت شدید من حین بازجویی شد .
حال پرسش بنده و خانواده‌ام از شما به عنوان وزیر اطلاعات و یک شخصیت روحانی و مذهبی این است که آیا شنود خصوصی‌ترین مکالمات انسان ها از نظر اخلاقی حقوق بشری و دین اسلام رواست؟ به چه حقی مکالمات تلفنی خصوصی بنده و همسر عزیزم را دستگاه اطلاعات شما باید شنود کند؟
لذا جناب آقای علوی اینجانب اسماعیل برای شنیدن پاسخ هایتان شما را به یک مناظره در یک برنامه زنده تلویزیونی دعوت می کنم .
اسماعیل بخشی چهاردهم دی ماه